Zanim zobaczymy film "Assassin's Creed", zagramy pewnie jeszcze w jakieś osiem części gry

Premierę przełożono na 2016 rok.

Zanim zobaczymy film "Assassin's Creed", zagramy pewnie jeszcze w jakieś osiem części gry
marcindmjqtx

19.09.2014 | aktual.: 05.01.2016 15:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filmowy "Assassin's Creed" miał się pojawić w kinach 7 sierpnia przyszłego roku. To już nieaktualne. Aktualnie mówi się o premierze w 2016 roku, choć oficjalnie tego nie potwierdzono.

W filmie ma zagrać Michael Fassbender, od kilku dni plotkuje się też o występie Roberta Downeya Jr.

Przy ogólnej nędzy egranizacji, w potencjał Asasyna wierzę. Przede wszystkim dlatego, że za film odpowiada Ubisoft Motion Pictures, które nie pozwoli, by markę zepsuto tak, jak wcześniej działo się w przypadku Mario, Maxa Payne'a czy filmów Uwe Bolla, gdy filmowcy mieli tzw. własną wizję. Z drugiej strony - swoją markę (Final Fantasy) potrafiło pognębić w kinie Square Enix, więc być może reguły tu jednak nie ma.

Ale jak wyjdzie w praktyce - przekonamy się dopiero za jakiś czas.

[Źródło: Hollywood Reporter]

Marcin Kosman

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościassassins creedfilm
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.