Zamów sobie zestaw gier niezależnych. Jakich? To tajemnica!

Zamów sobie zestaw gier niezależnych. Jakich? To tajemnica!03.01.2012 09:11
Zamów sobie zestaw gier niezależnych. Jakich? To tajemnica!
marcindmjqtx

Końcówka zeszłego roku to szaleństwo wyprzedaży pakietów gier niezależnych. Nie wygląda na to, by miała się ono skończyć.

Niezależni weszli w 2012 rok z nową werwą i pomysłami. Indie Royale umożliwia złożenie zamówienia przedpremierowego na zestaw 5 gier za minimum $3.99. Problem w tym, że tytuły są tajemnicą i poznamy je w trakcie tygodnia. Jeśli zdecydujemy się zapłacić "w ciemno" w prezencie dostaniemy muzyczny album "Beautiful Lifestyle".

Skąd pomysł na zbieranie zamówień zanim ujawni się gry? Wbrew pozorom chodzi o sprawy przyziemne. W serwisie Joystiq możemy znaleźć wypowiedzi pomysłodawcy:

Popularność Indie Royale miażdżyła stronę, z uwagi na stopniowo rosnącą cenę zestawów.[...]Po drugie - z uwagi na zmiany cen, użytkownicy stresowali się tym, by być przed komputerem, gdy akcja ruszy. Hmm, i ukrycie tytułów gier coś tu zmienia?

Bardzo ogólne wskazówki dotyczące tożsamości gier znajdziecie na stronie akcji. Tam możecie też rzecz jasna złożyć zamówienie. Zrobicie to w ciemno, czy jednak poczekacie do momentu, aż wszystko będzie wiadomo i wtedy podejmiecie decyzję?

Maciej Kowalik

327076365499656471
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)