Zamknięcie 3D Realms to PR-owy spisek? Kolejne materiały z Duke Nukem Forever

Strona głównaZamknięcie 3D Realms to PR-owy spisek? Kolejne materiały z Duke Nukem Forever
13.05.2009 14:03
Zamknięcie 3D Realms to PR-owy spisek? Kolejne materiały z Duke Nukem Forever
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zaczynam nienawidzić Duke Nukem Forever z punktu widzenia newsmana. Najpierw 12 lat produkcji i wielka cisza, aż tu nagle nie można się opędzić od materiałów z gry, których jest tyle, że nie wiadomo jak to wszystko zebrać do kupy. Spróbujmy jednak. Zacząć należałoby od tego, że pojawiła się teoria, iż gra jest w produkcji dopiero od trzech lat. Pomysł ten oparto na słowach jednego z artystów pracujących nad grą, który twierdzi, że sam deweloping DNF trwał jedynie ostatnie 3 lata.

Ciekawsza jest teoria druga, która mówi, że zamknięcie 3D Realms jest pozorowane i ma służyć zrobieniu wielkiego szumu przed premierą Duke Nukem Forever. Jej autorzy wskazują na fakt, że dzień przed zamknięciem studia, ktoś zarejestrował w Internecie domenę "savedukenukem.com". Ilość materiałów jaka wyciekła na temat Duke Nukem Forever jednak i do tego każe odnosić się sceptycznie.

No właśnie, kolejne materiały. W naszej galerii znajdziecie trójwymiarowe modele postaci i nie tylko. Wśród nich także striptizerki, więc nie zapraszam do oglądania najmłodszych. Ponadto Voodoo Extreme opublikowało aż 28 obrazków z gry w wersji PC, na których widać, że Duke w niektórych etapach rozbija się monster truckiem. Na screenach jest także zarys fabuły, która jak na księcia przystało, ocieka seksem. No to czekamy na kolejne doniesienia, choć na takie potwierdzające plotki o tym, że DNF ma się dobrze, bym racej nie liczył.

327089753080289322
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)