Zamiast prawego analoga - wielka kulka?

Zamiast prawego analoga - wielka kulka?
22.06.2012 13:36
Zamiast prawego analoga - wielka kulka?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

"Wielka kulka" to oczywiście trackball, urządzenie, które "wyszło z mody" co najmniej kilka lat temu. Czy wsadzenie go do typowego pada ma jakikolwiek sens?

Tak twierdzi Peter Von Buskirk, który pracuje nad takim urządzeniem od 2005 roku. Jego zdaniem komfort gry, jaki można dzięki niemu uzyskać, jest nieporównywalnie większy niż w przypadku standardowego kontrolera. Od wielu lat stara się uzyskać wsparcie inwestorów i wypuścić swój sprzęt na rynek, ale nie udało mu się jeszcze odnieść sukcesu na tym polu.

Teraz o pomoc zwraca się do samych graczy. Potrzebne fundusze chce uzbierać dzięki serwisowi Kickstarter, na którym każdy wpłacać może pieniądze na jego zdaniem interesujące projekty.

Von Buskirk do wyprodukowania pierwszej partii swojego sprzętu (na razie tylko dla PC) potrzebuje 125 tysięcy dolarów. Dużo, biorąc pod uwagę, że na razie na koncie ma trochę ponad 10 tysięcy, a do końca zbiórki zostało zaledwie 11 dni. Ale kto wie, może jednak mu się uda. Zobaczcie, jak sam prezentuje i opisuje swój kontroler:

Jak myślicie, ma to sens?

Tomasz Kutera

327256201534985017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)