Zakończyły się Mistrzostwa Świata w League of Legends

Strona głównaZakończyły się Mistrzostwa Świata w League of Legends
20.10.2014 09:26
Zakończyły się Mistrzostwa Świata w League of Legends
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Piłki nie ma, bramek też, są za to dwa Nexusy i dwie drużyny po pięciu zawodników. Choć to nie piłka nożna, a League of Legends, to też gra się do końca, a zwycięzca może być tylko jeden.

Wczoraj dobiegły końca Mistrzostwa Świata w League of Legends. W ścisłym finale zmierzyły się dwie drużyny - koreańska Samsung White (która w półfinale wyeliminowała Samsung Blue) i chińska Star Horn Royal Club (w półfinale wyeliminowała OMG). Wygrała ta pierwsza, tylko na chwilę oddając inicjatywę przeciwnikom. Spotkanie toczyło się do trzech zwycięstw i ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:1. Wszystkie mecze można obejrzeć poniżej:

Samsung White zgarnęło nagrodę główną w wysokości okrągłego miliona dolarów. Dodatkowym odznaczeniem będą także prawdopodobnie skórki postaci dedykowane tej drużynie, które pojawią się przyszłości - tak przynajmniej działo się do tej pory.

Tym samym zakończył się czwarty sezon League of Legends. Teraz graczy czeka wyjątkowo interesujący czas - tzw. przedsezon, kiedy testowane są najbardziej radykalne zmiany w rozgrywce. Prawdopodobnie już w niedługiej przyszłości doczekamy się także premiery nowej oprawy graficznej głównej mapy w grze. Piąty sezon League of Legends powinien rozpocząć się w styczniu przyszłego roku.

[Źródło: Surrender @ 20]

Tomasz Kutera

326980574340732970
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)