Zagraj w najbliższy weekend w Modnation Racers

Zagraj w najbliższy weekend w Modnation Racers01.06.2010 17:30
Zagraj w najbliższy weekend w Modnation Racers
marcindmjqtx

Jeśli chcecie przekonać się, jak zabawne jest ModNation Racers lub spróbować swoich sił w starciu z innymi graczami, to najbliższy weekend jest na to idealny. W wielu miejscach w Polsce Sony postanowiło zorganizować prezentację gry. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w rozwinięciu wpisu. PS nasza prawie-recenzja gry znajduje się tutaj.

ModNation Racers - zagraj w najbliższy weekend!

Zarówno dzisiaj jak też podczas najbliższego weekendu zapraszamy do wybranych punktów w całej Polsce, gdzie będzie można spróbować swoich sił w wyścigach ModNation Racers, zdobyć wspaniałe nagrody i sprawdzić swoje projektanckie umiejętności!

Warszawa, 1 czerwca 2010: W najbliższy weekend wszyscy chętni mogą ruszyć na spotkanie z grą ModNation Racers i sprawdzić swoje umiejętności zarówno ścigając się na torze z innymi, jak też sprawdzając się w roli projektanta swojego Moda - kierowcy, lub karta, który potem stanie się postrachem innych kierowców.

Wystarczy tylko sprawdzić czy Konkurs ModNation Racers odbywa się także w Twoim mieście.

Poza nagrodami do zdobycia na miejscu w zamian za ukończony wyścig lub udany projekt moda i karta, wszyscy ochotnicy, którzy zdecydują się na zrobienie zdjęcia swojemu modowi lub kartowi i wysłania go na podany numer telefonu mogą wziąć udział w konkursie na najlepszy kart i moda - nagrody to konsole PlayStation Portable z grą ModNation Racers na PSP!

Do zabawy zapraszamy wszystkich - zarówno niedzielnych kierowców, jak też środowych projektantów i wtorkowych mechaników.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czy akcja odbywa się w Twoim mieście - zapraszamy na stronę www.konkursmodnation.pl

Czym są wyścigi ModNation Racers

ModNation Racers to wyścigi gokartów, które pozwalają zarówno rywalizować na torze, jak i wyżyć się jako twórca. Wyścigi na torach są szybkie, emocjonujące i zabawne. Oprócz wyczucia trasy należy umiejętnie korzystać z broni, osłon i dopalaczy zbieranych podczas jazdy. Ściganie stanowi jednak tylko część zabawy. Drugą jest tworzenie świata, w którym odbywają zawody. Zaczyna się od zaprojektowania swego kierowcy i samochodu, a kończy na przygotowaniu tras. Tworzenie odbywa się intuicyjnie i bardzo szybko. Gotową do ścigania trasę z rozrzuconymi premiami oraz z ozdobnikami w postaci wody, wzgórz, drzew i domów można stworzyć dosłownie w pięć minut. Własne projekty będzie można udostępnić w internecie i za jego pośrednictwem korzystać z kreatywności innych graczy.

ModNation Racers jest w sprzedaży na na PlayStation 3 (PS3 ) i na PSP (PlayStation Portable). Dowiedz się więcej na eu.playstation.com.

327154361351104791
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)