Tegoroczny pomysł Activision - serwis społecznościowy dla fanów Call of Duty całkiem sprawnie działał przed premierą Modern Warfare 3. Gra wyszła, gracze wykupili płatne abonamenty, a Elite... padło. Na szczęście wydawca nam to wynagrodzi.

bEKZafNN

Zabawne. Rok w rok każdy wie, że gracze rzucą się na nowego Battlefielda i Call of Duty, a mimo to ich popularność regularnie zaskakuje speców, odpowiedzialnych za sieciową infrastrukturę obu gier. O problemach Modern Warfare 3 już dziś wspominaliśmy. Szczerze mówiąc, nauczony doświadczeniami z poprzednich gier, niczego innego się nie spodziewałem. Ale żeby wyłożyło się też testowane od wielu miesięcy Elite?

Jeśli należycie do grona graczy, wściekłych na to, że ich wykupiony abonament marnuje się, gdy Elite nie działa, mogę was trochę uspokoić. Activision nie tylko zdaje sobie sprawę z problemów i pewnie szybko sobie z nimi poradzi. Każdy roczny abonament Elite zostanie za darmo przedłużony o 30 dni, właśnie w ramach rekompensaty za niedogodności.

Zapytaliśmy firmę LEM, czy informacja na oficjalnej stronie gry dotyczy także Polski, ale nie spodziewam się, by miałoby być inaczej.

bEKZafNP

Maciej Kowalik

326961684403410986
bEKZafOL