Zabawki szpiega z Alpha Protocol

Zabawki szpiega z Alpha Protocol
04.03.2010 19:08
Zabawki szpiega z Alpha Protocol
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W najnowszym zwiastunie twórcy Alpha Protocol opowiadają o broni i wyposażeniu każdego szanującego się agenta. Choć arsenał jest całkiem spory, to nie powiem, aby prezentował się szczególnie interesująco.

Alpha Protocol - Developer Diary #5 - The Toys

Gdzie fantazja z filmów z Jamesem Bondem? Gdzie nóż schowany w bucie? Gdzie bomba ukryta w długopisie lub magnes w zegarku? Gdzie samochód ze zmieniającymi się tablicami rejestracyjnymi? Zamiast nich mamy stechnicyzowaną nudę. Solid Snake przewraca się w swoim kartonie.

Z chęcią zagrałbym w grę, której bohater, niczym McGyver, musiałby korzystać z różnych zwykłych, codziennych narzędzi i przedmiotów, aby poradzić sobie w nadzwyczajnych sytuacjach. Trochę jak wspomniany wcześniej Snake, który palił papierosy, aby w dymie dojrzeć wiązki laserów.

Mimo, że Alpha Protocol pod tym względem prezentuje się nieco zachowawczo, to można wywnioskować, że gadżetów będzie całkiem dużo - na dodatek z różnymi ulepszeniami, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja mam cichą nadzieję na latający samochód. Intrygująco brzmią też przechwałki twórców, że ich grę będzie można przejść bez zabijania przeciwników, a stojące na drodze przeciwności pokonać na kilka różnych sposobów.

[via SEGA blog]

326818178255050794
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)