Za Sniper Elite V2 Remastered będą musieli zapłacić również posiadacze oryginału

Za Sniper Elite V2 Remastered będą musieli zapłacić również posiadacze oryginału

Za Sniper Elite V2 Remastered będą musieli zapłacić również posiadacze oryginału
Krzysztof Kempski
10.04.2019 10:00

"Wymiar kary" będzie jednak nieco mniejszy.

Długo czekaliśmy na informacje o cenie remastera Sniper Elite V2, nad którym pracuje od jakiegoś czasu Rebellion. Po premierze oczywiście gra zastąpi w sklepach obecną wersję, ale okazuje się, że aktualizacja nie będzie darmowa także dla posiadaczy oryginału - acz posiadanie gry w bibliotece wiązać się będzie z przeceną. Zakup "od zera" wiązać się będzie z wydatkiem 125 złotych, a aktualizacja do nowej wersji to wydatek rzędu 36 złotych.

Niby nowe detale otoczenia, lepsze cieniowanie i odświeżone modele postaci powinny być darmowe, ale jest to kwota do przełknięcia. O wiele bardziej, niż zapowiadający grę zwiastun porównujący skalę zmian w oryginale. Fani zaczęli nawet podejrzewać Rebellion o dokonanie manipulacji, bo szybko zauważyli, że gra w starszej wersji na materiale wydaje się jakby brzydsza od tego, co zapamiętali.

Sniper Elite V2 Remastered – Graphics Comparison Trailer (Store)

Z drugiej strony celem ponownego wydania V2 jest przede wszystkim wrzucenie go na PS4, Xboksa One i Switcha. Niewykluczone więc, że z myślą o tym sięgnięto po prostu po ujęcia z wersji na konsole poprzedniej generacji, ale niezależnie od intencji, nie wygląda to do końca jak szczera zagrywka. Twórcy potwierdzili też, że gra ukaże się 14 maja, o czym pisaliśmy wczoraj w rozchodniaczku. Poza Steamem, grę znajdziecie też na GoG-u. Firma potwierdziła, że tytuł doczeka się również fizycznego wydania. Jedynie wersję PC ten zaszczyt ominie.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)