Za Sniper Elite V2 Remastered będą musieli zapłacić również posiadacze oryginału

Strona głównaZa Sniper Elite V2 Remastered będą musieli zapłacić również posiadacze oryginału
10.04.2019 10:00
Za Sniper Elite V2 Remastered będą musieli zapłacić również posiadacze oryginału
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bEhakYjq

"Wymiar kary" będzie jednak nieco mniejszy.

bEhakYiJ

Długo czekaliśmy na informacje o cenie remastera Sniper Elite V2, nad którym pracuje od jakiegoś czasu Rebellion. Po premierze oczywiście gra zastąpi w sklepach obecną wersję, ale okazuje się, że aktualizacja nie będzie darmowa także dla posiadaczy oryginału - acz posiadanie gry w bibliotece wiązać się będzie z przeceną. Zakup "od zera" wiązać się będzie z wydatkiem 125 złotych, a aktualizacja do nowej wersji to wydatek rzędu 36 złotych.

Niby nowe detale otoczenia, lepsze cieniowanie i odświeżone modele postaci powinny być darmowe, ale jest to kwota do przełknięcia. O wiele bardziej, niż zapowiadający grę zwiastun porównujący skalę zmian w oryginale. Fani zaczęli nawet podejrzewać Rebellion o dokonanie manipulacji, bo szybko zauważyli, że gra w starszej wersji na materiale wydaje się jakby brzydsza od tego, co zapamiętali.

Sniper Elite V2 Remastered – Graphics Comparison Trailer (Store)

Z drugiej strony celem ponownego wydania V2 jest przede wszystkim wrzucenie go na PS4, Xboksa One i Switcha. Niewykluczone więc, że z myślą o tym sięgnięto po prostu po ujęcia z wersji na konsole poprzedniej generacji, ale niezależnie od intencji, nie wygląda to do końca jak szczera zagrywka. Twórcy potwierdzili też, że gra ukaże się 14 maja, o czym pisaliśmy wczoraj w rozchodniaczku. Poza Steamem, grę znajdziecie też na GoG-u. Firma potwierdziła, że tytuł doczeka się również fizycznego wydania. Jedynie wersję PC ten zaszczyt ominie.

bEhakYiL

Krzysztof Kempski

bEhakYjH