Za kilka dni wszystkie gry Telltale Games znikną z GOG-a

Za kilka dni wszystkie gry Telltale Games znikną z GOG‑a

Za kilka dni wszystkie gry Telltale Games znikną z GOG-a
Tatiana Kowalczyk
24.05.2019 13:31

A na Steamie już nie kupimy Tales from the Borderlands.

Cały katalog gier Telltale na GOG-u zostanie usunięty już za kilka dni, w poniedziałek, 27 maja o godzinie 12:00 w południe czasu polskiego. Więc jeśli planowaliście się zaopatrzeć w którąś z ich gier w naszym rodzimym sklepie, teraz jest ostatnia szansa – wszystkie tytuły zakupione przed tą datą będą oczywiście grywalne i dostępne do pobrania, więc nie trzeba się martwić, że znikną z prywatnych bibliotek.

Tytuły, które GOG wymienia w swoim oświadczeniu, to: The Wolf Among Us, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Hector: Badge of Carnage, seria Batman, seria Sam & Max, seria Puzzle Agent, Tales from the Borderlands I Strong Bad’s Cool Game for Attractive People.

Obraz

The Walking Dead wyparowało z oferty GOG-a jeszcze w listopadzie zeszłego roku w związku z zamknięciem studia (na ten moment kupimy je tylko w Epic Games Store) oraz ze Steama, podobnie jak Jurassic Park: The Game, Back to the Future: The Game oraz Tales of Monkey Island. Teraz okazuje się, że Tales from the Borderlands również zostało po cichu wycofane z platformy Valve. Można się więc spodziewać, że niedługo pozostałe produkcje studia spotka ten sam los.

Sytuacja wydaje się dość beznadziejna, ale jest jeszcze odrobina nadziei w przypadku Borderlandsów – 2K pracuje nad tym, żeby Tales from the Borderlands wciąż było dostępne zarówno na GOG-u, jak i Steamie.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)