Za darmo: motyw z Killzone 3

Za darmo: motyw z Killzone 322.02.2011 19:42
marcindmjqtx

Chcecie dostać darmowy motyw do interfejsu swojego PlayStation 3 z gustownymi Helghastami w śnieżnej zadymce? Nic prostszego, wejdźcie na Facebooka.

Konkretnie, tutaj. To prosta reklamowa aplikacja, która losuje spośród osób znajdujących się na naszej liście znajomych i mówi, kto jest naszym wrogiem. Ja na przykład się dowiedziałem, że jednym z największych moich wrogów jest Tomek Kutera (to ci niespodzianka), który ciągle mnie śledzi i występujemy razem na największej liczbie zdjęć.

Tyle, że coś ludziom pracującemu nad aplikacją coś nie wyszło i podpięli opis klasy infiltratora, pod inżyniera. Mogę też zaspamować Tomkowi profil na Facebooku i otrzymać kod do gadżetu z Home, konkretnie przebrania Helghasta, z którego bym z chęcią skorzystał, gdyby nie to, że playstationowy Second Life wywaliłem z dysku jakiś czas temu.

Ale, tak czy siak, jeśli macie konto na FB, odpalcie aplikacje i proszę, kod do motywu będzie Wasz. O ile macie konsole podpiętą do sieci, bo jest on autoryzowany za pośrednictwem PSN-u.

Tak, na serio mam znajomego o ksywce Biały Kieł. Ale jest psem. Powaga.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)