Za co można dostać bana na PSN? Za penisa na wiewiórce

Za co można dostać bana na PSN? Za penisa na wiewiórce

Za co można dostać bana na PSN? Za penisa na wiewiórce
marcindmjqtx
29.11.2013 14:03, aktualizacja: 05.01.2016 15:51

Czyli za członek z ramienia wysunięty na czoło.

Jeden z użytkowników reddita pochwalił się niemiłą niespodzianką jaką sprawiło mu Sony?

Właśnie zostałem zbanowany bez ostrzeżenia/powiadomienia/e-maila (na 24 przed premierą PS4, świetnie) i nie mogę znaleźć żadnego powodu poza tym, że umieściłem penisa na tej cholernej wiewiórce. W Tearaway urozmaiceniem rozgrywki jest możliwość wycinania z wirtualnego kolorowego papieru rozmaitych kształtów, którymi można ozdabiać świat. W pierwszym z tego typu zadań wiewiórka prosi o wykonanie dla niej korony. Jak widać kreatywność graczy nie zna granic, a wiewiórce to bez różnicy:

fot. NeoGAF

Wszystko byłoby ok, gdyby gracz nie postanowił pochwalić się swoją kreacją światu i nie wrzucił screena na PSN. Jak widać moderatorzy społeczności Tearaway nie podzielają jego poczucia humoru. Choć może wystarczyłoby usunięcie obrazka i ostrzeżenie. Weźmy pod uwagę, że to reddit, gdzie każdy może napisać cokolwiek - może miał i inne przewinienia na koncie.

Inny gracz, alienator na forum NeoGAF pisze, że dostał ostrzeżenie za narysowanie różowej kości na czole świni - moderator uznał, że też przypomina mu członka.

Na pocieszenie polecam piosenkę.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)