Z życia forum - odcinek 5

Z życia forum - odcinek 515.02.2009 18:57
Z życia forum - odcinek 5
marcindmjqtx

W minionym tygodniu naprawdę się postaraliście i odwiedzanie forum, często owocowało nowymi tematami do ogarnięcia. Wymienianie ich wszystkich w tym wpisie nie miałoby sensu, bo przecież nawigacja po forum nie jest przesadnie trudna, więc standardowo - zwrócę Waszą uwagę na kilka z nich.

  • Zacznijmy od Goozex - co i jak, którego autorem jest michal. Przyznam, że wcześniej nie słyszałem o tej platformie do wymieniania się grami z ludźmi z innych krajów, a opinie wydają się zachęcać do zabawy. Niedługo będziemy zapewne mądrzejsi o kolejne wrażenia Polygamistów.
  • Z uwagi na wczorajsze imieniny Walentego postanowiłem umieścić we wpisie również Gra dla dziewczyny.,który zapoczątkował Matin83. Myślicie, że można mówić o takiej kategorii gier? Moim zdaniem ślepe wskazywanie wszelkich kolorowych popierdółek to średni pomysł, bo szybko okazałoby się, że taki Flower umniejsza naszej męskości.
  • Po ostatnim odcinku tego cyklu Emiel zauważył, że na forum pojawia się teraz mnóstwo wątków z cyklu "Naj...". Nawet, jeśli jest to prawda, to nie widzę w tym nic złego. W tym tygodniu mamy Najgorsze spoilery i Najtrudniejszych bossów w grze wideo, który autorami są odpowiednio Don Simon i Buster Dogg.
  • Na koniec zostawiłem sobie krótką relację ze zlotu, napisaną przez Katankę w temacie Jak za starych, dobrych czasów. Niech będzie to dowód, że grają nie tylko dzieci. Oczywiście zapraszamy do dzielenia się opisami podobnych spotkań.
326995647629056042
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)