Z życia forum - odcinek 34

Z życia forum - odcinek 34
marcindmjqtx

27.09.2009 13:49, aktual.: 12.01.2016 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Październik za pasem, portfele z niecierpliwością czekają na wielkie premiery, a forum tętni komentarzami i opiniami na temat nadchodzących gier. A my jak zwykle patrzymy nieco głębiej i szukamy wątków, które moglibyście przeoczyć.

Ciekawy problem poruszył BooLoo w wątku Edukacja na konsolach. Ciekawe czy konsole kiedyś zaczną doganiać pecety pod względem programów edukacyjnych. Z drugiej strony, czy naprawdę jest potrzeba i zapotrzebowanie na takie rzeczy? W końcu do odpalenia kursu języka obcego czy encyklopedii wcale nie potrzeba wielkiej mocy, a komputery wciąż są i chyba bardzo długo jeszcze będą częściej spotykane w domach, niż konsole.

Miło również, że posiadacze pecetów dostrzegają wygodę płynącą z korzystania z pada. Jeśli myśleliście o zastąpieniu nim myszki i klawiatury, to powinniście zerknąć tutaj.

Kirimiri natomiast postanowił zapytać, Którą grę o samolotach wybrać?. Gusta są oczywiście różne, ale przestrzegałbym jeszcze przed skreślaniem Heroes over Europe. To może być naprawdę fajna, zręcznościowa strzelanina, która trafi do graczy znudzonych surowością Sturmovika. Swoją drogą, myślicie, że symulatory (albo "symulatory) zaczną śmielej poczynać sobie na konsolach? Byłoby miło, choć kolejnych zapowiedzi na razie nie widać.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)