Z życia forum - odcinek 26

Z życia forum - odcinek 26

Z życia forum - odcinek 26
marcindmjqtx
02.08.2009 10:36, aktualizacja: 18.01.2016 12:18

W tym tygodniu postanowiłem wrzucić do tego podsumowania trzy tematy, aczkolwiek przy jednym z nich musiałem nieco naciągnąć swoje pierwotne założenia. Mowa o Il2 Sturmovik: Birds of Prey - wreszcie SYMULATOR lotu na next genach? autorstwa Alexieja. Niby nie chcę tu wrzucać każdego wątku na temat nowej gry, ale jeśli będzie Wam się chciało nieco bardziej rozpisać, to nie widzę problemu. Na Sturmovika sam czekam z nadzieją na miłe latanie, a demo pokazuje, że może być naprawdę nieźle. Niech tylko wyeliminują gubienie klatek animacji...

Kolejny temat to 2009 - rok posuchy od Padre. No właśnie, miało być tak bogato, a wygląda na to, że kolejne premiery uciekają z kalendarza. Jasne, nie oznacza to, że nie będzie w co grać, więc może nie nazwałbym 2009 rokiem posuchy, ale kilku tytułów na pewno szkoda.

A na koniec rzecz o recenzjach - Recenzje, jakie lubicie?, autorstwa jakiegoś Kowalika. Postanowiłem zapytać Was, jakie najbardziej lubicie i dowiedziałem się sporo, aczkolwiek nie podoba mi się obecna puenta wątku, czyli Mithosowe : "Innymi słowy : recenzję są w gruncie rzeczy bezsensu :)"

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)