Z życia forum - odcinek 21

Z życia forum - odcinek 2128.06.2009 20:17
Z życia forum - odcinek 21
marcindmjqtx

Niedziela powoli zbliża się do końca, czas więc na kolejny przegląd naszego forum. Zacznijmy od wczorajszej imprezki Xbox Night. Ja nie miałem możliwości wyskoczenia do stolicy, ale liczę, że podzielicie się Waszymi wrażeniami, bo chętnie dowiedziałbym się, czy mam czego żałować.

Warto również przyjrzeć się tematowi gametrade.pl - nowy serwis oferujący wymianę i sprzedaż gier na konsole i pc. Inicjatywa Lego nie jest może pionierska, ale na pewno byłoby fajnie, gdyby projekt wypalił. Trzymamy kciuki.

Kupno Wii wiąże się z koniecznością odpowiedzi sobie na kilka poważnych pytań. Nietrudno wskazać największe hity, ale co z dziwacznymi grami, które nadadzą się na kilkuosobową imprezę. Być może pomoże Wam w tym wątek Wiipierdolki założony przez Sialalę, choć na razie trudno nazwać go megapopularnym.

Przy okazji warto przypomnieć o inicjatywie polygamistów, którzy wymieniają swoje Xboksy na nowsze. Wątek Elite, kabelek do transferu danych z hdd 20 gb --> 120 na pewno powinien ich zainteresować i być może pomóc zaoszczędzić kilka złotych.

326838542590695466
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)