Z życia forum - odcinek 2

Z życia forum - odcinek 225.01.2009 21:00
Z życia forum - odcinek 2
marcindmjqtx

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, niedziela jest dniem, w którym polecamy Wam kilka tematów z naszego forum. Nie ma sensu chyba silić się na wyszukane wstępy, bo najważniejsze w tym cyklu jest to, co piszecie Wy, a więc lecimy z koksem:

  • Pierwszym wątkiem, który chciałbym Wam polecić jest Tworzę dzieło zainspirowane I Am 8-Bit ;]. Temat nie jest może nowy, bo Muody założył go jeszcze w zeszłym roku, ale pojawiły się w nim nowe posty, co niejako mnie rozgrzesza. A myślę, że naprawdę warto kliknąć i zobaczyć te cudne grafiki, nad którymi siedzą wspólnie z Michałem Wojtkowiakiem.
  • Wydawanie pieniędzy zawsze jest na czasie, a jeśli odkładacie właśnie na jakiś zestaw grający do konsoli, to zajrzyjcie do Zestaw grający do PS3 pomóżcie złożyć :). Katanka prosi w nim o zakupowe rady dotyczące PS3, ale nie będzie chyba problemu z rozszerzeniem tego również na pozostałe sprzęty. Na razie temat ma tylko 2 strony, ale nie wierzę, że na tym się skończy.
  • W ostatnim tygodniu dużo pisaliście o grach, ale nie tylko. Filmy towarzyszą forum właściwie od jego początków, więc nie powinien dziwić wątek zatytułowany Oscary 2009. Akcent położony na ostatnie przygody Mrocznego Rycerza również nie jest zaskoczeniem...
  • Forum jest dobrym miejscem, by poznać nowych ludzi. Banał, ale nie widzę nic złego w zareklamowaniu naszego stałego działu Spotkania. Jeśli szukacie chętnych do wspólnej zabawy, czy pomocnej dłoni w zdobywaniu Osiągnięć czy Trofeów, to właśnie tam powinniście zamieścić swoje ogłoszenie. Oczywiście nie zaszkodzi również, od czasu do czasu, wyjść z domu i spotkać się w rzeczywistym świecie.

Na tym zakończymy dzisiejszy odcinek Z Życia Forum. Kolejnego spodziewajcie się za tydzień. Jeśli będzie mniej "dziwnych" tematów, to przyjrzymy się w końcu grom i kwestiom, które są najczęściej poruszane w dyskusjach.

Maciej Kowalik

327004505563027498
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)