Z życia forum - odcinek 19

Z życia forum - odcinek 1914.06.2009 19:33
Z życia forum - odcinek 19
marcindmjqtx

Dzisiaj będzie bardziej społecznościowo, niż zwykle, ale nie zabraknie również tradycyjnej ankiety.

Zacznijmy od spraw formalnych, które powinienem poruszyć już wcześniej, ale zawsze jakoś mi umykały. Temat Może nowe podfora: m.in dla filmów HD, usuniętych postów, autorstwa Michaeliusa przypomniał mi o tym, że przydaliby się na naszym forum kolejni moderatorzy. Żeby nie było wątpliwości - Gurafikku ma nasze pełne poparcie i gdyby nie on, śmieci i niepotrzebnych offtopików byłoby kilka razy więcej. Jednak jeden Graf to za mało, by zapanować nad nowymi użytkownikami, dlatego jeśli chcielibyście pomóc w moderacji, to piszcie na kontakt@polygamia.pl. Polecam ten adres również do wszelkich skarg na moderacje, osobiste wycieczki w prywatnych wiadomościach nie zaprowadzą Was za daleko...

Warto również zauważyć Funday 2009. Torin chce się dowiedzieć, kto wybiera się na lipcową imprezę Microsoftu. Naszej delegacji na pewno tam nie zabraknie, aczkolwiek skład nie jest jeszcze pewny. Warto już teraz zainteresować się zakwaterowaniem.

W temacie Grypsujesz? abc pyta o liczbę zepsutych przez Was gier. Mi się jeszcze nie zdarzyło, ale wydaje się, że wcale nie jest to zjawisko niespotykane.

326954054897063978
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)