Z życia forum - odcinek 17

Z życia forum - odcinek 1724.05.2009 15:31
Z życia forum - odcinek 17
marcindmjqtx

W minionym tygodniu na forum skupiliście się głównie na tematach poświęconych grom, co poskutkowało mniejszą ilością dyskusji okołogrowych, które chętnie wrzucam do wpisów "Z życia". Wiadomo - nowe materiały z inFamous czy Heavy Rain mocno zachęcają do wymiany poglądów, ale i tak coś udało się wygrzebać.  

  • Zacznijmy od zdziwienia Katanki rozwojem rynku filmów Blu-ray w temacie Blu-Raye w MediaMarkt - przeżyłem malutki szok. Dawno chyba nie było dyskusji o tym formacie, więc to dobre miejsce do podzielenia się swoimi obserwacjami. Ja jeszcze się nie przerzucam - ceny DVD bardziej mi pasują.
  • Drugi wątek to Jakie tytuły na tej 2 konsoli :) ? Expat prosi w nim o podzielenie się tytułami z innych platform, które najchętniej zobaczylibyście na swojej konsoli. Posiadacze i PS3 i 360 wybór mają mocno zawężony, ale dałbym dużo, by zobaczyć takiego MadWorlda na przynajmniej jednej z nich.
  • Ostatnia propozycja to jeszcze świeży wątek, stawiający odważną tezę. Krzychu16 zatytułował go Ogromna przewaga w ofercie ps3 nad x360. Na razie panuje tam względny spokój, więc jest szansa, by zastanowić się, czy plotki o śmierci 360 są prawdziwe. Lepiej zrobić to szybko, bo po E3 zapewne będziemy już dużo mądrzejsi.
327087414000834602
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)