Z życia forum - odcinek 15

Z życia forum - odcinek 1510.05.2009 10:06
Z życia forum - odcinek 15
marcindmjqtx

Forum tętni ostatnio życiem, co oczywiście bardzo nas cieszy. Odżył nieco również dział PC, co pokazuje, że może jednak nie warto go kasować (żarcik taki). Piszcie, piszcie, bo póki co nie zanosi się, by ktoś z redakcji porzucił konsole na rzecz blaszaków, a na forum widać zapotrzebowanie na ciekawostki z tego świata.

  • Zacznijmy z grubej rury. Dziki (pozdrowionka!) zadaje pytanie: Polygamia - faktomania czy to ja sie starzeje?. W zasadzie co jakiś czas powracają podobne wątpliwości i choć oczywiście szanujemy Wasze opinie, to jednak na Poly staramy się pisać głównie o tym, co nas interesuje. Stąd buty, listy piosenek, trailery i... brak PC. Może kiedyś, ale nic na siłę.
  • Teraz czas na tematy towarzyskie. Przede wszystkim znamy już datę wrocławskiej imprezy Guitar Hero w klubie Liverpool, o której niedawno pisaliśmy. W temacie Guitar Hero Tournament: 31.05 Wrocław nie widać zbytniego zainteresowania, ale liczę, że jednak będzie okazja do wspólnego wypicia bezalkoholowego. Druga inicjatywa to Meetingi w Łodzi (różne platformy). Loczyn proponuje w nim spotkania przy grach i deklaruje nawet, że bierze na siebie organizację lokum. Brak odpowiedzi również mnie dziwi.
  • W żadnym odcinku Z życia forum nie może zabraknąć odrobiny statystyki. Tym razem Vir pyta Ile padow/joyow w zyciu zepsuliscie?. Przyznam, że z padami obchodzę się raczej delikatnie, ale czasy Commodore, Microprose Socceri "olimpiadek" to już całkiem inna historia. Troszkę joysticków przewinęło się wtedy przez moje ręce, ale trudno mi podać jakąś prawdopodobną liczbę.
  • No i na koniec coś zupełnie z innej beczki. Majówka i juwenalia to nie jedyne imprezy w maju. Przyznam, że pojawienia się u nas tematu takiego, jak Matura 2009 raczej się nie spodziewałem, ale Świt przypomniał mi mój egzamin (jej, jak ten czas leci..).  Brakuje mi tylko trochę pikantniejszych historyjek od starszych stażem polygamistów.
327262427760841529
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)