Z życia forum - odcinek 11

Z życia forum - odcinek 1112.04.2009 11:50
Z życia forum - odcinek 11
marcindmjqtx

Najedzeni? Wiem, że to wcale nie jest dziś najważniejsze, ale pełny brzuch sprzyja dyskusjom, a o nie właśnie chodzi przecież na forum.

  • Zacznijmy od domu, a właściwie to Home na PS3. Nie będę udawał, że ta usługa jest dla mnie ważną funkcjonalnością konsoli Sony (dawno już wyleciała z dysku), ale wiem, że niektórzy codziennie odwiedzają swoje wirtualne lokacje. Oni powinni zwrócić uwagę na temat Home - dyskusja ogólna i nowości rozpoczęty przez Anoraka. Emiel co prawda już tam marudzi, ale nie zwracajcie na niego uwagi. Warto trzymać rękę na pulsie, a nuż okaże się, że kiedyś znów ściągnę Home na dysk PS3.
  • Drugi temat warty odwiedzenia to Twarze konsolowego / growego showbiznesu. Na początku nazywał się co prawda inaczej, ale najwidoczniej Don Simon zreflektował się, że dyskusja o "twarzach" konkretnych marek mogłaby dość szybko się skończyć. Może warto włączyć do rozmowy ludzi z polskiego poletka? Nie mówię tylko o tym metalowcu z Polygamii, ale również o innych rodzimych programach.
  • No i na koniec czas na Osiągnięcia - te najładniejsze oraz te najbrzydsze, autorstwa wugie. Tym razem nie chodzi jednak o poziom trudności, a o walory estetyczne ikonek Osiągnięć. Muszę przyznać, że pomysł jest naprawdę ciekawy i zgadzam się również z piętnowaniem gier z serii NBA 2K, gdzie co roku mamy w zasadzie to samo. Podobają mi się natomiast ikonki z Left 4 Dead i ich komiksowy klimat. Zauważcie również rewolucyjną czujność Katanki. Już 4 minuty po założeniu tematu, zaatakował go Trofeami z konkurencyjnej platformy...
327257585067905849
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)