Z pustkowi Kolorado nadciągają dobre wieści o Wastelandzie 3

Strona głównaZ pustkowi Kolorado nadciągają dobre wieści o Wastelandzie 3
18.04.2018 15:12
Z pustkowi Kolorado nadciągają dobre wieści o Wastelandzie 3
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Multiplayer pomyślnie przeszedł testy w firmie. Teraz pora na fabułę.

W nowym komunikacie studio inXile Entertainment informuje nas o postępach prac nad Wastelandem 3. Wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Na obecnym etapie działa już tryb multiplayer (przetestowano go na PC oraz konsolach), a przyszły miesiąc będzie szczególnie przełomowy. Do końca maja twórcy planują zaimplementować wszystkie questy główne.

325536491596167132

Do premiery oczywiście jeszcze sporo czasu, ta zaplanowana jest dopiero na koniec 2019 roku. Po drodze czekają autorów jeszcze poprawki oraz dodawanie zawartości pobocznej. Twórcy dopracowali też już przemieszczanie się i zadawanie obrażeń przy pomocy pojazdów, niekompletna jest natomiast walka i bestiariusz.

Wasteland 3 - Gameplay Trailer

Wasteland 3 zaoferuje nam odmienny względem poprzedniczek klimat. Główną nowością będzie miejsce akcji – lodowa pustynia w pobliżu Kolorado. Strażnicy Pustkowi dopiero muszą zdobyć zaufanie u mieszkańców tych okolic. Jako członek zdziesiątkowanego Team November musimy zbudować sobie pozycję oraz przeżyć w niegościnnych okolicach pozbawionej tym razem piasku pustyni.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)