Ucieczka zaplanowana jest na jutro, więc nie zapomnijcie dłuta.

bELcijgB

Na Polygamii Krzysztof Kempski pisał parę razy o A Way Out - kilka dni temu mogliście przeczytać o kulisach produkcji gry oraz obejrzeć gameplay ukazujący ucieczkę z sali szpitalnej. Premiera już jutro, a Hazelights postanowiło podgrzać atmosferę, publikując dynamiczne wideo:

A Way Out Official Game Trailer

Nie mogli ucieszyć mnie bardziej - do dźwięków genialnego "No Good" Kaleo, Leo i Vincent skaczą ze spadochronem, strzelają, uciekają w panice przed psami i skradają się. Wideo prezentuje kilka niepokazanych wcześniej scen z rozgrywki. To będzie coś, wierzcie mi!

bELcijgD

Przypomnę, że gra wydawana jest w ramach programu wsparcia dla twórców gier niezależnych EA Originals. Szef studia Hazelights zapewniał, że EA nie wtrącało się w proces produkcji gry i ogólnie jest zadowolony ze współpracy.

W skrócie A Way Out to gra kooperacyjna o ucieczce z więzienia, chociaż zakład karny nie będzie jedynym miejscem akcji. Pojawi się jutro na PC, Xbox One i PS4. Nie zagramy w nią sami, chyba że posiadamy cztery kończyny, które będą obsługiwać naraz klawiaturę/myszkę oraz pada. Na szczęście EA zgodziło się, by druga osoba z teamu nie musiała kupować oddzielnego egzemplarza - wystarczy że tylko jeden ze zbiegów będzie miał pełną wersję gry. Druga osoba dostanie próbna wersję w ramach technologii Friend Pass.

bELcijhz