Yakuza na PSP: nowe informacje, zwiastun i galeria

Yakuza na PSP: nowe informacje, zwiastun i galeria13.07.2010 20:00
Yakuza na PSP: nowe informacje, zwiastun i galeria
marcindmjqtx

Wszystko wskazuje na, że rozsiewane tu i ówdzie pogłoski o śmierci PSP są zdecydowanie przesadzone. Z pozycjami takimi jak Metal Gear Solid: Peace Walker, Patapon 3 czy Black Leopard: a New Yakuza Chapter najbliższą przyszłość przenośnej konsoli Sony widzę raczej w jasnych barwach. Z ostatniej z wymienionych gier mamy właśnie garść nowych informacji, obrazków i zwiastun.

Zacznijmy od rzeczy pewnie najbardziej atrakcyjnej, czyli zwiastuna. Zanim go obejrzycie, warto rzucić okiem na pierwszy, o którym jakiś czas temu pisał Marcin.

W następnej scenie Ryutaro Kuki składa Tatsuyi propozycje walki na podziemnej - czytaj nielegalnej - arenie Dragon Heat. Dalej mamy prezentacje animowanych przerywników i dowiedzieć się także możemy o dziwnym podpaleniu, które miało miejsce 15 lat przed czasem, w którym rozgrywa się gra, a które ma odegrać ważną rolę w tle całej historii.

Następnie możecie podziwiać, niewymagające już chyba głębszego komentarza, elementy rozgrywki. Przede wszystkim walki, ale także minigierek czy flirtowania z dziewczynami.

Mamy także pierwsze informacje dotyczące trybu wieloosobowego gry. Będzie dostępny dla maksymalnie 4 osób, a skupiać się ma na walce - biorąc pod uwagę powyższy zwiastun, można przypuszczać, że będzie miał coś wspólnego ze wspomnianym Dragon Heat.

Każdy gracz tworzył będzie własną postać i własną drużynę wojowników, których rekrutować będzie spomiędzy oprychów spotykanych na ulicach miasta. Członkowie drużyny mają żyć swoim życiem i być mocno niezależni.

Ujawnione już tryby walki to:

  • Tag Match - walki dwa na dwa. W razie braku odpowiedniej ilości graczy, ludzi można zastąpić sztuczną inteligencją.
  • Dogeza Battle - każdy na każdego, od 2 do 4 graczy. "Miły dodatek" - pierwszy pokonany będzie musiał uklęknąć przed zwycięzcą całej walki.
  • Team Battle - 2 graczy tworzy drużyny złożone z 5 wojowników. Gra toczy się do 3 zwycięstw.

Świetne animowane przerywniki, interesująco zapowiadająca się historia, mnóstwo minigierek, tryb wieloosobowy... Wygląda na to, że jest czego zazdrościć posiadaczom PSP.

Tomasz Kutera

327284959445060484
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)