Yakuza Kiwami ukaże się na pecetach już za miesiąc

Yakuza Kiwami ukaże się na pecetach już za miesiąc

Yakuza Kiwami ukaże się na pecetach już za miesiąc
Krzysztof Kempski
22.01.2019 12:44

Gracze znaleźli ukrytą wiadomość w profilu gry na steamie.

Przez długie lata seria Yakuza związana była ściśle z platformami Sony, ale wreszcie w sierpniu zeszłego roku Sega odważyła się przenieść Yakuzę 0 również na pecety. Już wtedy mówiło się też o porcie Yakuzy 6 oraz Kiwami - mocno ulepszonej parę lat po premierze wersji pierwszej odsłony. O premierze szóstki wciąż cicho, natomiast na karcie katalogowej Kiwami pojawiła się wczoraj pewna wskazówka.

Twórcy opublikowali tam gif przedstawiający wychodzącego z kanału Majimę - jedną z ważniejszych postaci w tym cyklu. Krótka animacja zawiera przy tym wyświetlającą się przez ułamek sekundy, ukrytą wiadomość z (prawdopodobnie) datą debiutu gry. Wygląda na to, że wersji steamowej spodziewać się możemy już za niecały miesiąc - 19 lutego.

To chyba oznaka, że pora nieco przyspieszyć z nadrabianiem Yakuzy 0. Co do której wciąż mam jeszcze nieco mieszane uczucia. Dobrnąłem dopiero do połowy, z jednej strony zauroczony świetnym klimatem i bardzo sprawnie napisanym scenariuszem (reżyseria części cutscenek to po prostu bajka) czy wszechobecnymi mini gierkami. Z drugiej strony cały czas przeszkadza mi w tej produkcji długość cutscenek i dialogów. Podczas pierwszych kilku rozdziałów zdążyłem w przerwach między rozgrywką zdążyłem nawet pokroić sałatkę na święta.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)