Yakuza: Like a Dragon startowym tytułem

bEUNMpQl

Seria Yakuza już w tym roku trafiła na Xbox One i do usługi Xbox Game Pass. Teraz pora na nową część, Yakuza: Like a Dragon. Będzie ona jedną z pierwszych gier na Xbox Series X, a tytuł zobaczyliśmy na wydarzeniu Microsoftu.

Yakuza jaka jest i była każdy widzi. Zwariowana mieszanka stylów i konwencji, choć przez spory czas odstająca technicznie od reszty branży.

Yakuza: Like a Dragon | Cinematic Trailer

Teraz nie dość, że poziom "jazdy bez trzymanki" się jeszcze zwiększy, bo na materiale wideo z Inside Xbox działy się rzeczy niesamowite, to jeszcze gra może na nowej generacji nabrać kolorytu.

bEUNMpQn

Toshishiro Nagoshi, producent wykonawczy gry zapowiedział, że tytuł ten ukaże się także na Windows 10. Gra dostępna jest już w tym momencie na PlayStation 4, ale tylko w Japonii. Tak więc końcówka roku, gdy odbędzie się szeroka światowa premiera będzie okazją do zapoznania się z grą szerszemu gronu odbiorców.

325315816864626652

Yakuza: Like a Dragon ma się ukazać w "okienku premierowym" Xbox Series X, a taki ruch i pokazanie gry na wydarzeniu Microsoftu pokazuje, jak bardzo poważnie myśli firma o tytułach z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Komentarze (0)
bEUNMpRj