XCOM: Enemy Unknown celuje w październik

Strona głównaXCOM: Enemy Unknown celuje w październik
22.05.2012 14:22
XCOM: Enemy Unknown celuje w październik
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Gdy wydawało się, że z 2012 roku uciekną już wszystkie gry, na które czekamy...

Przypominam, że XCOM - strzelanina wyleciała z tegorocznego kalendarza premier już jakiś czas temu. Jeśli baliście się, że podobny los spotka też tworzoną przez studio Firaxis strategię, to wreszcie mogę uspokoić wasze skołatane nerwy. Enemy Unknown trafi do sklepów 12 października.

Powoli możecie się już rozglądać po sklepach za możliwością zamówienia gry przed premierą, co zagwarantuje dostęp do Elite Soldier Pack - cyfrowych dodatków do gry.

Póki co wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że będzie to pozycja wyjątkowa. Przynajmniej na konsolach, na których turowych strategii można szukać i szukać i długo nie znaleźć, nic ciekawego. Sławek swego czasu narzekał trochę na uproszczenia interfejsu, ale nie sądzę, by było to coś, czym warto sobie zawracać głowę w przypadku powrotu tak drogiej wielu z nas marki.

Pewnie nie tylko ja przed październikiem znów wpadnę na pomysł odświeżenia sobie dwóch pierwszych części serii tak, jak to zrobił Paweł Płaza. Moim zdaniem wciąż są piekielnie grywalne i całkiem trudne.

źródło: Eurogamer

Maciej Kowalik

326923852402219050
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)