Xbox sponsorem BWT Alpine F1. Zapnijcie pasy, będzie się działo

Xbox sponsorem BWT Alpine F1. Zapnijcie pasy, będzie się działo

Xbox sponsorem BWT Alpine F1
Xbox sponsorem BWT Alpine F1
Źródło zdjęć: © News.Xbox.com
19.09.2023 11:51

Microsoft łączy siły z BWT Alpine F1 Team. Ogłoszenie współpracy oznacza, że Xbox staje się oficjalnym partnerem, więc nikogo nie powinna dziwić obecność popularnego logo na samochodach Alpine A523.

Kolejne wieści ze świata Microsoftu. Dziś informowaliśmy o nowych konsolach Xbox, które w świetle ujawnionych materiałów trafią na rynek w przyszłym roku, a teraz czas na garść doniesień już o oficjalnym charakterze. Xbox staje się partnerem francuskiej grupy BWT Alpine F1.

W oświadczeniu mowa o "wieloletniej umowie". Pierwsze owoce tej współpracy ujrzymy już wkrótce - oto zbliża się Grand Prix Japonii Formuły 1. Na torze Suzuka International Racing Course zobaczymy bolidy Alpine A523 z motywem Xbox.

Xbox i Alpine - wspólne wartości

Dzisiejsze oświadczenie Alpine stanowi kontynuację naszych wysiłków, aby dotrzeć do większej liczby fanów na całym świecie dzięki ich miłości do sportu. Sporty motorowe to jedna z najbardziej ekscytujących kategorii sportów na świecie, z różnorodną rzeszą fanów, którzy jednoczą się, aby cieszyć się dreszczykiem emocji związanym z wyścigami. Xbox i Alpine podzielają wspólne wartości, jeśli chodzi o różnorodność, równość i włączenie społeczne, i nie możemy się doczekać, aby dzięki temu ekscytującemu partnerstwu zapewnić radość i społeczność związaną z grami i wyścigami większej liczbie ludzi na całym świecie.

Jerret West, dyrektor ds. marketingu Xbox

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Xbox to "silny lider w branży gier" - zapewnia Alpine

W podobnym tonie wypowiada się przedstawiciel Alpine. David Gendry nie kryje entuzjazmu i cieszy się w imieniu zespołu, że współpraca z Xbox i Microsoft nabiera rozpędu.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Xbox, powszechnie znaną marką i silnym liderem w branży gier. W ciągu ostatnich lat z sukcesem połączyliśmy siły przy kilku projektach, które z powodzeniem dotarły do ​​naszych fanów na całym świecie. Jesteśmy teraz dumni, że możemy skonsolidować to doświadczenie w długoterminowe partnerstwo, zbudowane na fundamencie naszych wspólnych wartości zarówno z Microsoftem, jak i Xboxem.

David Gendry, Alpine

Gracze - bądźcie czujni! Coś nadchodzi...

Co to wszystko oznacza dla graczy? Nie ujawniono konkretów, ale Microsoft rozbudza wyobraźnie informując, że "Xbox zrobi to, co potrafi najlepiej – stworzy niesamowicie zabawne i pomysłowe aktywacje, które przełamują konwencje, teraz dzięki kreatywnym umysłom z zespołu BWT Alpine F1". Więcej szczegółów uzyskamy w najbliższym czasie.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)