Xbox Series X też oficjalnie. Jest polska cena i data premiery [AKTUALIZACJA]

Xbox Series X też oficjalnie. Jest polska cena i data premiery [AKTUALIZACJA]

Xbox Series X też oficjalnie. Jest polska cena i data premiery [AKTUALIZACJA]
09.09.2020 15:28, aktualizacja: 09.09.2020 17:43

Były przecieki, nadszedł czas na konkrety. Xbox Series X zadebiutuje globalnie 10 listopada. Cena? 499 dolarów. U nas? 2249 zł.

[AKTUALIZACJA]

Znamy już polskie ceny. To 2249 zł za Xbox Series X oraz 1349 zł za Xbox Series S. Data premiery - 10 listopada. Zamówienia przedpremierowe od 22 września.

Wczorajszy wyciek zmusił Microsoft do przyspieszonego odkrywania kart. W ten sposób poznaliśmy cenę konsoli Xbox Series S. Ale na konkrety musieliśmy cierpliwie poczekać. Xbox Series X trafi do oficjalnej sprzedaży 10 listopada i będzie kosztować 499 dolarów. Zamówienie przedpremierowe można składać od 22 września.

Na swojej oficjalnej stronie Microsoft zapewnia, że wszyscy otrzymają nowe konsole w dniu premiery. Ponadto Polska (oraz 11 innych państw) zostaną włączone do programu abonenckiego Xbox All Access.

W jego ramach otrzymujemy dwuletnią subskrypcję Xbox Game Pass Unlimited, czyli Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass oraz wybraną konsolę. Za całość nie płacimy jednorazowej kwoty tylko uiszczamy comiesięczną opłatę. I tak za pakiet z Xbox Series X zapłacimy 34,99 dolarów miesięcznie, a za Xbox Series S – 24,99 dol. Abonament trwa 24 miesiące. W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie.

Warto przy tym dodać, że Xbox Game Pass łączy swoje siły z EA Pass, a to z kolei oznacza bezpłatny dostęp do wszystkich gier z biblioteki Electronic Arts.

Microsoft podaje, że Xbox All Access będzie dostępny w Polsce w sieci sklepów Media Expert. Nie wiadomo niestety czy oferta pojawi się w innych punktach.

No to jedną stronę konsolowych wojen poznaliśmy. Drogie Sony, czas na twój ruch.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)