Xbox Series X - prezentacja rozgrywki. Konferencja Microsoftu na żywo [stream]

Strona głównaXbox Series X - prezentacja rozgrywki. Konferencja Microsoftu na żywo [stream]
07.05.2020 12:19
Xbox Series X - prezentacja rozgrywki. Konferencja Microsoftu na żywo [stream]

Dziś nadszedł dzień, w którym Microsoft pokaże możliwości nowego Xboxa. Gameplay z Xbox Series X zostanie pokazany w całej krasie w programie Inside Xbox o godzinie 17.00. Poniżej transmisja wydarzenia, a oto, czego możemy się spodziewać.

Inside Xbox Presents First Look Xbox Series X Gameplay

Xbox Series X - co pokaże nam Microsoft?

Głównym daniem będzie rozgrywka z Assassin's Creed Valhalla. Ledwie zobaczyliśmy premierowy trailer gry (i zdążyliśmy poczytać narzekania graczy), a już zaprezentowany zostanie gameplay. Co ważne, Assassin's Creed Valhalla trafi do programu Optymalizacja dla Xbox Series X, co oznacza, że gra natywnie obsłuży 4K oraz raytracing. Ma też błyskawicznie się ładować i wyświetlać się "nawet w 120 fps-ach".

To "nawet" lekko niepokoi, ale dla większości stałe 60 klatek na sekundę z pewnością będzie wystarczające. Oprócz tego zobaczymy więcej gier na Xbox Series X i poznamy zalety Smart Delivery: "nowej technologii wspomagającej dobór najlepszej dostępnej wersji gry na posiadane urządzenie".

Dzisiejszy Inside Xbox zainauguruje też Xbox 20/20. Będzie to comiesięczny program rozrywkowy, który ma zapoznać nas z nowościami w obozie Xboxa. Chodzi nie tylko o Xbox Series X, ale także produkcje Xbox Game Studios, zawartość Xbox Game Passa i nowości w Project xCloud.

325315990995417052
Udostępnij:
Komentarze (1)