Xbox Prestige, czyli jak mógłby wyglądać następca 360

Plotki, plotki, plotki. Kilka dni temu pisaliśmy o rzekomych "wnętrznościach" następcy Xboksa 360. Pora na kolejną dawkę - tym razem przypuszczeń i pobożnych życzeń.

Xbox Prestige, czyli jak mógłby wyglądać następca 360
marcindmjqtx

30.01.2012 | aktual.: 05.01.2016 16:58

Pewien francuski projektant, Joseph Dumary postanowił pospekulować i przygotował całkiem fajnie wyglądający Xbox Prestige. Zobaczmy jak wygląda i co w nim drzemie.

Konsola przypomina delikatny, czarny styl 360 w wersji slim, ma jednak inne, bardziej zaokrąglone krawędzie, a samo "pudło" wygląda na mniejsze. Znajduje się w nim napęd DVD lub Blu-ray, dysk twardy o pojemności 2TB. Jak najmniej kabli, czyli bezprzewodowe połączenie z TV wydaje się fajnym pomysłem. KinectIN to natomiast wbudowany w sprzęt kontroler Kinect, który doskonale nadawać się będzie do kontrolowania menu, jak również do skanowania osobistej "Xbox Card", która przyda się między innymi do kupowania gier i zawiadywania profilami. Nie dałoby się jednak za pomocą KinectIN-a grać, do elektronicznej rozrywki używany byłbym Kinect2, oferujący zdecydowanie większą dokładność oraz możliwość nagrywania obrazu Full HD w trzech wymiarach.

A co w środku? Ośmiordzeniowy procesor, dwadzieścia razy szybszy niż ten znany z 360. Do tego wykorzystanie technologii 3D, 2k2k, multiTV (DPConnect), a także wbudowany GPS, który pozwalałby określać lokalizację graczy korzystających z Xbox Live.

PS. wspominaliśmy już o tym projekcie w listopadzie ubiegłego roku, wtedy jednak nie poruszano tematu szczegółów sprzętu.

[via technabob] Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.