Xbox otrzymał ponad 100 dem do sprawdzenia. Jest w czym wybierać

Xbox otrzymał ponad 100 dem do sprawdzenia. Jest w czym wybierać

Xbox otrzymał ponad 100 dem do sprawdzenia. Jest w czym wybierać
20.07.2020 15:36, aktualizacja: 21.07.2020 09:26

Bo za darmo to przecież najlepsza cena na świecie.

Nie chce zabrzmieć na "boomera", ale kiedyś dema gier były czymś naturalnym. Niemal każdy tytuł dało się przetestować przed zakupem. Dziś? Bywa z tym bardzo różnie. Dlatego tak głośno i mocno przyklaskujemy wszelkim inicjatywom, które pozwalają graczom na sprawdzenie tytuły przed wyłożeniem ciężko zarobionych złotówek. Innych walut zresztą też.

Pandemiczne odwołanie wszystkich branżowych wydarzeń sprawiło, że twórcy zaczęli szukać nowego sposobu prezentacji swoich tytułów. W ten sposób dema wróciły do łask. Kolejną platformą, który zaprasza do bezpłatnego testowania gier jest Xbox. Summer Game Fest Demo Event zapowiadałem już na początku miesiąca, wtedy wiadomo było, że lista przekroczy setkę. Dziś wiemy, że na Xboksie sprawdzimy dokładnie 121 dem. Zabawa potrwa do 27 lipca. W co można zagrać? Na liście znajdziemy m.in. tytuły, które są dostępne już od jakiegoś czasu: "Doom Eternal", remastery "Resident Evil 2 i 3", "Kingdom Hearts 3", "Devil May Cry V" czy "West of Dead".

Jaki i mniejsze produkcje, które do oferty trafiły dopiero teraz: "Destroy All Humans!", "Hellpoint", "Momentus", "Welcome to Elk". Ich lista jest aktualizowana.

Na tym nie koniec atrakcji. Właściciele konsoli Microsoftu (przyszli i obecni) 23 lipca mają zaznaczony w kalendarzu na czerwono. To wtedy odbędzie się Xbox Games Showcase, na którym mamy nadzieję zobaczyć tytuły zmierzające na nową generację.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)