Xbox One w wersji Cyberpunk 2077? Internet szybko rozwikłał zagadkę [AKTUALIZACJA]

Xbox One w wersji Cyberpunk 2077? Internet szybko rozwikłał zagadkę [AKTUALIZACJA]

Xbox One w wersji Cyberpunk 2077? Internet szybko rozwikłał zagadkę [AKTUALIZACJA]
Barnaba Siegel
16.04.2020 19:56, aktualizacja: 20.04.2020 12:01

Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy zestaw konsola + pad w kolorach gry.

Tak, definitywnie coś się dzieje w temacie Cyberpunk 2077. Od paru dni CD Projekt RED robi więcej wrzutek. I nie kolejne konkursy czy tapety, ale ich słynne, zglitchowane zajawki.

A dziś punktualnie o 18.00 kolejną zajawkę wrzuciło oficjalne konto Xboxa. To już oficjalny znak, że dzieje się coś dużego. I nadzieja, że za tymi literkami ukryte jest coś więcej.

I tak właśnie jest. Reddit już dokopał się do paru rzeczy. Mamy więc stronę korporacji Arasaki, gdzie możecie spróbować wpisać hasło (ponoć liczba prób jest ograniczona). Jest strona DarkFuture, którą społeczność powiązała z tweetami. Wygląda jak trochę jak prastary, geekowski blog - choć trochę przestylizowany jak na wpisy z 2006 roku.

A do tego znajdziemy tam… robotyczną rękę Johnny'ego Silverhanda, znaną z obrazków i traileru Cyberpunka 2077. Do tego "narysowaną" na kawałku papieru toaletowego.

Obraz

Ale kolejny trop jest znacznie większy, jeśli chodzi o rozmach. Spróbujcie wejść na oficjalną stronę Xboxa z tego adresu. Zobaczycie feerię glitchy, zupełnie jak na finał legendarnej już konferencji Microsoftu na E3 w 2018 roku.

"Wróć po 4 dniach" mówi napis. Czyli chodzi o 20 kwietnia 2020. Do tej daty prowadzą zresztą inne tropy. Z rozpracowanego na Reddicie kodu wynika też, że tego dnia zobaczymy jakieś wideo (linijka id: 'final_video').

Ale czy na pewno? Dziś pisaliśmy, że z kanadyjskiego Amazonu wyciekło zdjęcie nowego kontrolera do Xboxa One w barwach "Cyberpunk 2077". Pojawia się więc obawa, czy finałem akcji nie będzie "tylko" pad.

A jeśli przebieracie nogami, w oczekiwaniu na finał akcji, to koniecznie przeczytajcie w międzyczasie świetny tekst Jakuba Krawczyńskiego o genialnych filmach, które wprowadzą was w świat cyberpunka.

AKTUALIZACJA

Śledztwo trwa dalej. Z kodu został wyodrębniony taki oto obrazek. Wszystko więc staje się jasne. 20 kwietnia 2020 Xbox może zapowiedzieć bundle Xbox One X + Cyberpunk 2077. Włącznie ze specjalnym padem, który raczej nieprzypadkowo dziś "wyciekł".

Ale wciąż liczę na nowy gameplay.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)