Xbox One bez napędu potwierdzony przez Microsoft

Xbox One bez napędu potwierdzony przez Microsoft
Krzysztof Kempski

17.04.2019 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dużo tańszy od normalnego modelu jednak nie będzie...

Plotki na temat pozbawionego napędu modelu Xbox pojawiły się już stosunkowo dawno, długo czekaliśmy jednak na potwierdzenie tej informacji przez Microsoft. Po kolejnych przeciekach dotyczących cen Microsoft zdecydował się wreszcie wypuścić wideo ujawniające Xboksa One S All-Digital Edition.  Pod względem bebechów i designu będzie to niemalże kopia modelu S - główna różnica to bazowanie wyłącznie na cyfrowych grach.

Na te dostaniemy domyślnie 1 TB miejsca na wbudowanym dysku twardym. Na tę chwilę wygląda na to, że będzie to jedyny dostępny wariant. Nowa konsola trafi do sprzedaży już 7 maja. Zamówienia przedpremierowe mają natomiast ruszyć już w kwietniu. Oficjalnie konsola kosztować będzie 250 dolarów - polska cena nie jest jeszcze znana. Ta informacja może być jednak odbierana jako zawód. Wygląda na to, że rezygnacja z napędu nie przyczyni się mocno do większej opłacalności urządzenia - a przecież o to w wersji okrojonej powinno chodzić.

I to nawet pomimo faktu, że w zestawie dostaniemy najprawdopodobniej trzy produkcje. W formie bonusowego kodu do konsoli mają być dołączane Minecraft, Forza Horizon 3 oraz Sea of Thieves. Trzeba też jednak pamiętać, że Microsoft chwalił się tym, że będzie to idealna konsola do Game Passa. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale wiadomo już, że na nabywców konsoli czeka specjalna oferta związana z usługą.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)