Xbox Live zbyt purytański dla Privates?

Xbox Live zbyt purytański dla Privates?

Xbox Live zbyt purytański dla Privates?
marcindmjqtx
24.05.2010 11:40, aktualizacja: 13.01.2016 15:52

Pamiętacie jeszcze o Privates? Gra miała nam pozwolić się wcielić w miniaturowych żołnierzy z kondomami na głowach, którzy zwalczają infekcje w takich miejscach jak wagina czy inne zakamarki ludzkiego ciała. Okazuje się, że tytuł ten może nie ukazać się w Xbox Live* Indie Games z powodu zasad Microsoftu.

David Dennis, rzecznik prasowy Xboksa, zauważył, że jak na razie gra nie została wysłana do Microsoftu w celu certyfikacji, a zatem póki co się nie ukaże. A kiedy już zostanie wysłana? Dennis podkreśla, że mają zasady odrzucania ostrych treści erotycznych, a na podstawie tego, co widział w Internecie sądzi, że takie w Privates się znajdują.

Z kolei założyciel Zombie Cow Studio, Dan Marshall, jest przekonany, że mimo wszystko ich gra pojawi się na Xboksie. Linia promocji tytułu nagle się zmieniła i okazało się, że jest to gra... edukacyjna, skierowana do nastoletnich chłopców i promująca bezpieczny seks. Kluczowe w tej koncepcji wydają się być kondomy i zwalczanie infekcji, co w zasadzie ma sens.

Marshall podkreśla, że zrobią wszystko, by ich gra mogła pojawić się na Xboksie. Jeśli się nie uda pozostanie darmowa wersja na PC.

Marcin Lewandowski

*Usługa Xbox LIVE nie jest oficjalnie dostępna w Polsce. Nie wiesz, co to oznacza? Dowiesz się tu. [via Videogamer, seattlepi]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)