Xbox LIVE w Polsce jeszcze w tym roku!

Xbox LIVE w Polsce jeszcze w tym roku!

Xbox LIVE w Polsce jeszcze w tym roku!
marcindmjqtx
12.03.2010 16:39, aktualizacja: 15.01.2016 13:25

Według Chipa Xbox LIVE ma pojawić się w Polsce jeszcze w tym roku. Co więcej, poza samą możliwością grania i płacenia naszymi kartami kredytowymi, pojawi się również polska wersja Xbox LIVE Video Marketplace.

Decyzja miała zapaść jeszcze w 2009 roku. U jej podstaw legły świetne wyniki Xboksa 360 w Polsce. Co więcej - nasz kraj ma być w pierwszej trójce rynków rozwijających się tuż po Korei i Holandii.

Jeszcze parę szczegółów - ceny mają być zbliżone do tych z Anglii i USA, mają działać polskie karty kredytowe, przeniesienie konta będzie polegało na spięciu taga gracza z innym LIVE ID. W sprawie zawartości wideo trwają rozmowy z ITI i Cyfrą+.

Prace nad implementację trwają od listopada 2009, oficjalną zapowiedź mamy usłyszeć na E3, premiera przewidywana jest na okres świąteczny.

I co wy na to? Przypomnijmy, że polski oddział MS kilkukrotnie sugerował taki obrót sprawy. Chociażby w wywiadzie, którego jakiś czas temu udzielił Jacek Murawski, czy odpowiedzi udzielonej organizatorom akcji WeWantLive.

PS Skontaktowaliśmy się z polskim oddziałem Microsoftu celem uzyskania komentarza. Gdy tylko go dostaniemy, opublikujemy go w tej notce.

AKTUALIZACJA: Otrzymaliśmy odpowiedź: "Microsoft nie komentuje plotek i spekulacji".

[via CHIP]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)