Xbox Live Arcade w skrócie - odcinek 4

Xbox Live Arcade w skrócie - odcinek 4
marcindmjqtx

09.02.2010 10:34, aktual.: 12.01.2016 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W weekend miałem inne obowiązki, ale i tak wciąż pamiętałem, że jestem Wam winny przedstawienie gry, która pojawiła się w zeszłym tygodniu w Xbox LIVE Arcade. Jako bonus polecę Wam również jedną z pozycji, które niedawno trafiły do Xbox Indie Games. Co ciekawe, na zakup obu tytułów wystarczy mniej, niż 500 MSP.

Chime To gra tworzona w ramach akcji wydawnictwa OneBigGame, o której już wspominaliśmy. Chodzi o to, że większa część pieniędzy zarobionych na grach, które biorą udział w akcji zostanie przekazana na cele charytatywne. Jasne, mogłaby to być jedynie reklama dla słabych pozycji, ale w przypadku Chime naprawdę trudno się do czegoś przyczepić.

Philip Glass, Moby, Markus Schulz, Paul Hartnoll z Orbital i Fred Deakin z Lemon Jelly udostępnili twórcom swoje utwory zupełnie za darmo. Różnią się one klimatem i tempem, ale każdego warto wysłuchać do końca, oczywiście z możliwie bogatą ścieżką instrumentalną, ale o to musicie zatroszczyć się sami.

Your Doodles Are Bugged! - Game Trailer

Trzeba myśleć szybko, ale nawet z pozornie beznadziejnej sytuacji zwykle uda się znaleźć wyjście. Czasem nazywa się ono Restart... Polecam, to jedna z tych gier, które mimo, że kosztują zaledwie 80 MSP i opierają się na bardzo prostym pomyśle, potrafią naprawdę wciągnąć.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)