Xbox i Adidas oraz PlayStation i Nike łączą siły. Gracze dostaną buty

Xbox i Adidas oraz PlayStation i Nike łączą siły. Gracze dostaną buty

Xbox i Adidas oraz PlayStation i Nike łączą siły. Gracze dostaną buty
Źródło zdjęć: © Complex
Oskar Ziomek
10.05.2021 07:51

Microsoft prawdopodobnie pracuje nad butami uwzględniającymi logo i stylistykę znaną ze świata Xboksa. Jak wynika z doniesień, współpraca z firmą Adidas ma zaowocować stworzeniem przynajmniej czterech par butów, które mają się pokazać na rynku jeszcze w tym roku.

O rzekomej współpracy Microsoftu z Adidasem donosi serwis Complex. Jak się okazuje, firmy prawdopodobnie połączyły siły, by wspólnie wprowadzić na rynek przynajmniej 4 pary sportowych butów, które będą się jednoznacznie kojarzyć z Xboksem. Pierwszy wzór ma zostać zaprezentowany i trafić do sprzedaży już w czerwcu.

Szkic projektowanych butów
Szkic projektowanych butów© Adidas/Complex

Żadna z firm oficjalnie tego nie potwierdziła, ale Complex dotarł do dokumentu, w którym Adidas opisuje się kolejne wzory, które mają zostać wprowadzone na rynek. Pierwsze mają być buty, których wzór nazwano Forum Tech Boost i to właśnie one mają zostać pokazane w przyszłym miesiącu. Wszystkie mają być sprzedawane w pudełkach utrzymanych w zielono-czarnej kolorystyce z logo Xboksa.

Serwisowi udało się także dotrzeć do grafiki przedstawiającej opisywane buty na etapie projektu. Są czarne z białą podeszwą i z logo Xboksa przy kostce.

Projekt Xboksa ma być odpowiedzią na ujawnione niedawno przez PlayStation buty Nike, które powstały we współpracy z gwiazdą NBA, Paulem George'em i mają trafić do sprzedaży już 14 maja 2021 roku.

– Tworzenie sneakersów we współpracy z Nike i PlayStation było jednym z moich ulubionych zajęć w czasie wolnym w ostatnich latach – chwalił się koszykarz na oficjalnym blogu PlayStation.

O swoich kibicach nie zapomniało również Nintendo, które w listopadzie wypuściło buty związane z 35-leciem "Super Mario Bros." Big N zaprosiło do współpracy Pumę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)