Xbox Games Showcase za nami. Zebraliśmy wszystkie zwiastuny w jednym miejscu

Xbox Games Showcase za nami. Zebraliśmy wszystkie zwiastuny w jednym miejscu

Xbox Games Showcase za nami. Zebraliśmy wszystkie zwiastuny w jednym miejscu
23.07.2020 21:06

Czego tam nie było. Nawet żart z "Cyberpunk 2077" się trafił.

W iście frenetycznym tempie Phil Spencer i jego świta przeprawili nas przez prawie 20 tytułów, które zawitają, mniej lub bardziej ekskluzywnie, na Xbox Series X.

Microsoft postanowił zacząć z wysokiego "C", czyli "Halo Infinite". Zaskoczenie zerowe. Ale fani najważniejszej serii w portfolio giganta z Redmond w końcu dostali fragment rozgrywki. I to od razu 8-minutowy. Pierwsze skojarzenia? Wygląda na to, że twórcy nawiązują do części 1-3 serii, ale być może to tylko wrażenia.

Halo Infinite | Campaign Gameplay Premiere – 8 Minute Demo

Dopiero po tym zaczęła się prawdziwa galopada. Najpierw mignął krótki "zajawiacz" "State of Decay 3".

State of Decay 3 - Official Announce Trailer

Jeszcze krócej mogliśmy przyjrzeć się najnowszej odsłonie serii "Forza Motorsport". Brak cyfry w tytule nie jest błędem.

Forza Motorsport - Official Announce Trailer

Oddech można było złapać przy okazji zapowiedzi gry "Everwild". I trzeba przyznać, że nowy tytuł od studia Rare wyjątkowo cieszy oko.

Everwild – Eternals Trailer – Xbox Games Showcase July

Następne "pięć minut" należało do studia Dotnod. Twórcy serii "Life Is Strange" szykują nową przygodę w odcinkach. Pierwszy epizod dostaniemy już 27 sierpnia.

Tell Me Why - Official Chapter One Launch Trailer

Na Xbox Series X nie zabraknie fenomenalnego "Ori and the Will of Wisps", które na nowej konsoli ma śmigać w 120 klatkach na sekundę.

Ori and the Will of the Wisps - Optimized for Xbox Series X Announce

Już 9 września na obecną generację (bo i takich informacji nie zabrakło) pojawi się dodatek do "The Outer Worlds", zatytułowany "Peril on Gorgon". Gra trafi również na PS4.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon - Announce Trailer

- Jeśli czekasz na największa grę roku... To poczekaj na "Cyberpunk 2077" - takim żartem rozpoczyna się zapowiedź "Grounded", produkcji o zmniejszonych ludziach, próbujących przetrwać we własnym ogródku. Ktoś chyba naoglądał się "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki".

Grounded - Official Launch Trailer

To nie jedyna nowość od Obsidian. Studio pracuje nad RPG-iem osadzonym w uniwersum "Pillars of Eternity". Mroczne fantasy przedstawione z perspektywy FPP nazywa się "Avowed".

Avowed - Reveal Trailer

Na Xbox Series X zmierza również "Destiny 2". Dzieło Bungie ma trafić Xbox Game Pass i  działa w 4K i 60 klatkach na sekundę. Premiera 10 listopada.

Destiny 2: Beyond Light - Xbox Games Showcase Trailer

Strefę komfortu postanowili opuścić twórcy serii "SteamWorld" i zapraszają graczy do nowej produkcji, zatytułowanej "Gunk".

The Gunk - Reveal Trailer

"As Dusk Falls" to z kolei produkcja niezależnego studia Interior Night, pod batutą Caroline Marchal, do niedawna związanej z Quantic Dreams.

As Dusk Falls - FULL REVEAL Xbox trailer

Na muzyczny zwiastun i to w towarzystwie Jacka Blacka, zdecydował się Tim Schafer i jego ekipa z Double Fine, zapowiadając "Psychonauts 2".

Psychonauts 2 - Gameplay Music Trailer

Totalnym hitem był zwiastun "Stalker 2". Nie ma się co rozpisywać, trzeba oglądać.

S.T.A.L.K.E.R. 2 - Official Trailer #1

The Medium Official Reveal with Gameplay

Microsoft nie zapomniał również o fanach Warhammera 40,000.

Warhammer 40,000: Darktide - Official Announcement Trailer

Miłośnicy sieciowych strzelanek mogą szykować się na nadejście "Crossfire X", który ukaże się jeszcze w tym roku na obie konsole Microsfotu.

Warhammer 40,000: Darktide - Official Announcement Trailer

Gigant z Redmond nie zapomniał również o fanach japońskich klimatów.

Phantasy Star Online 2: New Genesis - Xbox Games Showcase Trailer

Gdyby konferencja odbywała się na żywo, z udziałem publiczności, moment prezentacji krótkiej zapowiedzi nowej odsłony "Fable" wprowadziłby ludzi w euforię. A tak, możemy sobie tylko wyobrażać, co działo się w domach na całym świecie.

Fable - Official Announce Trailer

I na koniec runda bonusowa. Zapowiedziana na samym wydarzeniu, ale zaprezentowana obok. Krótki film od Ninja Theory o tym, jak powstaje "Senua’s Saga: Hellblade II" i dlaczego na Islandii.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)