Xbox 360 w zestawie ze Splinter Cell: Convicition

Xbox 360 w zestawie ze Splinter Cell: Convicition03.03.2010 18:00
Xbox 360 w zestawie ze Splinter Cell: Convicition
marcindmjqtx

W marcu na rynek trafi Xboks 360 w zestawie z Final Fantasy XIII, a kilka tygodni później w sklepach pojawi się zestaw ze Splinter Cell: Conviction. W gruncie rzeczy standard dla tego rodzaju wydań: dysk 120 GB, dwa pady, gra. Różnica jest taka, że będzie w czarnej wersji kolorystycznej.

Szkoda, że Microsoftowi rzadko chce się tak postarać jak w przypadku edycji z Modern Warfare 2, gdzie konsola była ozdobiona odpowiednimi malunkami. Tutaj aż się prosi o jakieś twórcze wykorzystanie głównej lampki Xboksa i powiązanie je z wizjerem Sama.

Pełna treść informacji prasowej:

SPLINTER CELL CONVICTION W SUPER ZESTAWIE XBOX 360

Kontynuacja serii Splinter Cell ukaże się w specjalnym zestawie wraz z konsolą Xbox 360 Elite

Warszawa - 3 marca 2010 - Z okazji premiery najnowszej części gry Splinter Cell w polskich sklepach pojawi się specjalny zestaw konsoli Xbox 360 Elite wraz z grą Tom Clancy's Splinter Cell Conviction, dołączoną gratis do całego zestawu. Specjalna, limitowana wersja konsoli wraz z dyskiem twardym o pojemności 120 GB, bezprzewodowym kontrolerem, zestawem słuchawkowym oraz egzemplarzem gry wejdzie do sprzedaży tej wiosny. Promocyjna oferta pojawi się w wybranych sklepach.

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction jeszcze przed premierą zdobyła uznanie i zainteresowanie ogromnej liczby graczy, gromadząc największą liczbę nagród i nominacji podczas zeszłorocznych targów E3 w kategorii tytułów przeznaczonych na konsolę Xbox 360.

Gracze po raz kolejny wcielą się w rolę byłego agenta specjalnego - Sama Fishera, który korzystając ze swych ponadprzeciętnych zdolności oraz zdobyczy najnowszej techniki stanie przed arcytrudnym wyzwaniem - powstrzymania terrorystycznego spisku, zagrażającego milionom ludzi.  Tom Clancy's Splinter Cell Conviction rzuci graczy w świat dynamicznej akcji, podczas której Sam Fisher nie może zaufać nikomu, a szukając sprawiedliwości, musi stanąć ponad prawem. Gra ukaże się na konsoli Xbox 360 16 kwietnia 2010 r. w polskiej wersji językowej.

326818679977830679
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)