Xayoo wrócił na Twitcha. I przy okazji pobił rekord oglądalności

Xayoo wrócił na Twitcha. I przy okazji pobił rekord oglądalności

Xayoo wrócił na Twitcha. I przy okazji pobił rekord oglądalności
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik
15.08.2021 10:40

Sześciomiesięczna przerwa najwyraźniej sprawiła, że fani Xayoo mocno zatęsknili za streamerem. Ten wrócił na Twitcha i od razu pobił rekord Polski w liczbie osób, które oglądały jego powrót.

Marcin "Xayoo" Majkut jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów na Twitchu. Nie ma więc co się dziwić, że jego fani z niecierpliwością czekali na wielki powrót streamera po sześciomiesięcznej przerwie. Już na kilka dni przed ponownym rozpoczęciem transmisji na żywo w środowisku wręcz wrzało na temat popularnego gracza.

W szczytowym momencie streamerowi udało się zgromadzić na widowni 193 tys. osób. Tym samym padł rekord oglądalności na polskim Twitchu. Wielu fanów Majkuta uważa, że ten wynik jest nie do pobicie. No, chyba że serwis internetowy w końcu przebije się w naszym kraju do głównego nurtu. Jednak na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Poprzedni rekord Polski należał do Piotra "Izaka" Skowyrskiego, który w 2016 roku zgromadził przed monitorami 128 tys. osób. Warto jednak zauważyć, że była to transmisja z turnieju, a te zazwyczaj generują sporą oglądalność. Tymczasem Xayoo prowadził indywidualny strumień.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)