Wystartował Kinguin for Charity Tournament - charytatywny turniej Hearthstone'a

Strona głównaWystartował Kinguin for Charity Tournament - charytatywny turniej Hearthstone'a
12.12.2014 20:12
Wystartował Kinguin for Charity Tournament - charytatywny turniej Hearthstone'a
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jego współorganizatorem jest Polak Jakub "Lothar" Szygulski. Rozgrywki potrwają do 14 grudnia.

bEiMUwUR

Turniej - organizowany przez Jana "ek0pa" Palysa, wspomnianego Jakuba "Lothara" Szygulskiego i Kaspera "VerGGilHSa" Smigiela - rozpoczął się dzisiaj o 18 i potrwa do 14 grudnia. Stream z rozgrywek możecie oglądać na twitchu.

Czyje pojedynki tam zobaczymy? Zawodowych graczy z drużyn z całego świata: Kolento, Amaza, Firebata, Powdera, kitkatzlola, Hosty'ego, hypedda, Tides of Time'a, Twixsena, DTwo'a, Neirey, Gaary, savjza, Strifecro'a, Frezzara i arfdoty. Rozpiskę meczy znajdziecie tutaj. Dzisiaj potrwają do 22, natomiast jutro i w niedzielę od 13 do 22. Jest zatem co oglądać.

Z turniejem wiąże się też szczytny cel: każdy z widzów zachęcany jest do wpłacenia pieniędzy, które pójdą na konto fundacji Child's Play zajmującej się dostarczaniem dzieciom w szpitalach zabawek, książek, gier oraz filmów. Uzbieraną sumą podzielą się cztery szpitale z Polski, Niemiec, Anglii i Stanów Zjednoczonych. Na turnieju pojawią się także aukcje, podczas których będzie można wylicytować t-shirty, bluzy czy czapki z logami drużyn Cloud9 i Fnatic oraz sprzęt komputerowy podpisany przez graczy z drużyn TSM i Team2G.

Więcej informacji znajdziecie na stronie głównej Kinguin for Charity Tournament. Turniej trwa od 2h i póki co zebrano niecałe 300 dolarów. A to dopiero początek! Miejmy nadzieję, że dopisze i frekwencja, i szczodrość oglądających.

Patryk Fijałkowski

326824224226826282