Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Wystarczyły 2 dni w sprzedaży, by zwróciły się koszty produkcji This War of Mine [AKTUALIZACJA]

Strona głównaWystarczyły 2 dni w sprzedaży, by zwróciły się koszty produkcji This War of Mine [AKTUALIZACJA]
27.11.2014 09:22
Wystarczyły 2 dni w sprzedaży, by zwróciły się koszty produkcji This War of Mine [AKTUALIZACJA]
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDJZUsCu

Te i inne fakty na temat gry wynikają z opublikowanej przez studio 11 bit infografiki. [AKTUALIZACJA] A w grze pojawił się pewien polski zespół...

bDJZUsBN

This War of Mine to sukces i być może najlepsza polska gra tego roku (piszę "być może", bo we wszystkie jeszcze nie grałem, a konkurencja jest silna). Cieszy, że to także sukces. Koszty produkcji zwróciły się po zaledwie dwóch dniach w sprzedaży. Gra została kupiona w 96 krajach świata, w tym w tak egzotycznych miejscach, jak choćby Zimbabwe. Na Steamie ma już ponad 2200 recenzji i 96 procent z nich to opinie pozytywne. Na jednym posiedzeniu z This War of Mine gracze spędzają średnio 82 minuty, rekordzista przeznaczył na to prawie 16 godzin.

Wszystko to wynika z opublikowanej przez twórców infografiki.

[SZYBKA AKTUALIZACJA] Jak poinformowali nas twórcy, This War of Mine zostało zaktualizowane do wersji 1.1. Polscy gracze powinni w niej przede wszystkim rzucić uchem na stację radiową Vysena, gdzie posłuchać można utworów autorstwa... Cool Kids of Death. "Oprócz tego aktualizacja wnosi nowe animacje, ulepszone graficznie lokacje, a na początku gry postacie mogą się dobierać w inne grupy", piszą twórcy. "Dodatkowo zrobiliśmy masę drobnych poprawek technicznych."

bDJZUsBP

Infografika o This War of Mine

Tomasz Kutera

bDJZUsCL