Wyspa z Wii Sports Resort jako nowa postać Nintendo

Wyspa z Wii Sports Resort jako nowa postać Nintendo
marcindmjqtx

08.07.2009 15:43, aktual.: 13.01.2016 17:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nintendo jest firmą, która słynie z kreowania postaci utożsamianych z nią, jak Mario, Kirby czy Donkey Kong. To banał, ale dalej będzie już ostra jazda bez trzymanki. Shigeru Miyamoto w przypływie szaleństwa bądź też geniuszu (ciężko stwierdzić) wpadł na pomysł, że taką postacią może być też miejsce. Konkretniej wyspa Wuhu z Wii Sports Resort.

Zawsze myślałem, patrząc na nas jak na firmę produkującą gry, że w dodatku do postaci przypominających ludzi, dlaczego nie moglibyśmy zmienić w takie postacie obszarów z naszych gier? Takim właśnie miejscem miałaby być Wuhu.

Naprawdę wypolerowaliśmy to miejsce na wysoki połysk i zrobiliśmy z niego coś z charakterem. To może później doprowadzić do serii gier z wyspą w roli głównej.O ile sam pomysł wydaje się być sensowny to widzę pewne braki. Ja, kiedy gram, lubię odwiedzać nowe lokacje, być zaskakiwany przez ich projektantów. W końcu granie to często taka wirtualna wycieczka po światach powstałych w ich wyobraźni. Obawiam się, że osadzanie kolejnych gier w tym samym miejscu może zwyczajnie doprowadzić do przesytu i być nie na miejscu. Tak jak Mario w grach muzycznych. Obawiam się też, że to pomysł Miyamoto z gatunku tych, które doprowadziły do powstania Wii Music.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)