Wygląda na to, że wkrótce nastąpi zapowiedź nowego Dragon Age

Wygląda na to, że wkrótce nastąpi zapowiedź nowego Dragon Age

Wygląda na to, że wkrótce nastąpi zapowiedź nowego Dragon Age
Krzysztof Kempski
30.11.2018 16:02

Czy tym razem seria RPG od BioWare wejdzie wreszcie na poziom, jakiego oczekuje się od niej od pierwszej odsłony?

Bioware wciąż mocno skupia się na Anthem, wygląda jednak na to, że studio od jakiegoś czasu pracuje również nad kontynuacją cyklu Dragon Age. Świetnie zapowiadającego się już od pierwszej części, wciąż mającego jednak problem z osiągnięciem statusu megahitu. Być może uda się to właśnie czwórce, zwłaszcza w obliczu czasowego zrezygnowania EA z serii Mass Effect, która od jakiegoś czasu była flagowym produktem studia.

Informacja o rychłej zapowiedzi kolejnej gry pochodzi przy tym z pewnego źródła, bo z bloga BioWare'u. We wczorajszym wpisie  Casey Hudson potwierdził, że studio pracuje nad pewną nieujawnioną jeszcze rzeczą w uniwersum Dragon Age. Wspomina też, że więcej na ten temat dowiemy się też w przyszłym miesiącu.

Obraz

Czyli coś się wydarzy, ale nie możemy jeszcze z całą pewnością stwierdzić, że będzie to właśnie czwórka. Choć na to wskazują między innymi informacje z przed kilku miesięcy o tym, że bohaterem nowego Dragon Age będzie Solias, znany z Inkwizycji, a gra ma być mocniej powiązana z poprzednią, niż do tej pory w cyklu.

Mam więc nadzieję, że reakcja graczy na Immortala czegoś EA nauczyło i nie zamierzają popełnić podobnych błędów.  W razie czego chyba pęknę ze śmiechu... Kiedy dokładnie wydarzy się zapowiedź gry, jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że na nadchodzącym The Game Awards ma pojawić się 10 prezentacji nowych tytułów (np. czegoś związanego z Obcym). No to kiedy, jak nie tam?

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)