Wygląda na to, że w Resident Evil 2 zagramy nieco szybciej

Strona głównaWygląda na to, że w Resident Evil 2 zagramy nieco szybciej
20.12.2018 16:43
Wygląda na to, że w Resident Evil 2 zagramy nieco szybciej
bDThxDza

Capcom podobno planuje wydać demo przed premierą.

bDThxDyt

W ostatnim czasie pojawiło się parę ciekawych informacji odnoszących się do Resident Evil 2. Po Capcomie oczekuje się, że Resident Evil 2 będzie nowym wzorcem tworzenia rimejków. Nie o dziś wiadomo, że będzie to w zasadzie zrobiony na nowo tytuł, dzielący z oryginałem wyłącznie fabułę oraz ogólny wystrój lokacji. Skalę zmian dobrze uświadamia jednak opublikowany wczoraj przy jednym z wpisów na twitterze filmik porównujący te same fragmenty i lokacje w obu grach.

Drugą ciekawą sprawą na dziś związaną z RE 2 jest informacja opublikowana przez True Achivements. Wygląda na to, że jeszcze przed premierą będzie możliwość przetestowania wersji demo tytułu. W sklepie Microsoftu natknięto się na ślady wersji demo gry. Szczegółów na ten temat jeszcze nie znamy, prawdopodobnie będzie to jednak znany już z pokazów prasowych fragment - tylko ogólnodostępny.

Wspomina się też o dwóch ograniczeniach związanych z demkiem. Prawdopodobnie będzie mieć ono nałożony limit czasowy 30 minut. Będzie można je przy tym odpalać dowolną ilość razy, a limit dotyczyć ma wyłącznie pojedynczego podejścia. Wersja próbna pojawić ma się już 11 stycznia, ale zniknie ze sklepów 31 grudnia, tydzień po premierze oryginału. Nie wiemy jeszcze, czy demko pojawi się na wszystkich platformach - w przypadku DMC V tego samego wydawcy uszczęśliwieni zostali tylko posiadacze Xboksów.

bDThxDyv

Krzysztof Kempski

bDThxDzr