Wygląda na to, że Red Game Without a Great Name to gra o maszynce do świerkania

Strona głównaWygląda na to, że Red Game Without a Great Name to gra o maszynce do świerkania
09.07.2015 16:16
Wygląda na to, że Red Game Without a Great Name to gra o maszynce do świerkania
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Czesława Mozila to chyba jeszcze w reklamie polskiej gry nie było. Ale trzeba przyznać, że pasuje. Zwiastun Red Game Without a Great Name mógłby spokojnie pełnić rolę teledysku do znanego wszystkim utworu.

Red Game Without a Great Name to produkcja krakowskiego studia iFun4all, które możecie znać chociażby z Paper Wars Cannon Fodder, Unicef Puzzle czy Die!Die!Die!. O pierwszej z gier pisaliśmy swego czasu tak:

"Najgorsza gra wszech czasów". Tak reklamowana jest najnowsza produkcja polskiego studia iFun4All. Powiem szczerze  - tak oszukany nie czułem się jeszcze nigdy[...]Nowa produkcja iFun4All dała mi tyle niezobowiązującej rozrywki, co mało która gra na PlayStation Portable. To firma-córka Bloober Team, ale od 2012 roku pracująca na własny rachunek nad własnymi projektami. Jak na przykład Red Game Without a Great Name.

Na pierwszy rzut oka czuć inspiracje Badland, co można zaliczyć po stronie plusów, bo była to gra z rozgrywką świetnie dopasowaną do tego, co mogą graczom zaoferować platformy z dotykowymi ekranami. Tyle, że tutaj ma być trudniej. W komunikacie prasowym czytamy:

Wyobraźcie sobie nieprzyjazny, Steampunkowy świat, gdzie komunikacja długodystansowa ograniczona jest do usług pocztowych. Każda wyprawa stanowi nie lada zagrożenie dla posłańca. Z tego też powodu wynaleziono mechanicznego ptaka. To dzielne stworzenie dostarczy waszą sekretną wiadomość do najdalszych zakątków świata. Czy pomożecie mu wypełnić jego obowiązki? Jeśli odpowiadacie twierdząco, to uzbrójcie się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Red Game Without a Great Name trafi na iSprzęty "niedługo".

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

PS Lista obsługiwanych urządzeń: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6+, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPod Touch 5

327009688649095210
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)