Wygląda na to, że nowe Call of Duty zobaczymy lada dzień

Wygląda na to, że nowe Call of Duty zobaczymy lada dzień

Wygląda na to, że nowe Call of Duty zobaczymy lada dzień
07.08.2020 14:39

Tajemniczy pakunek sugeruje rychłe ujawnienie gry.

Mamy podstawy, aby wierzyć, że już w poniedziałek 10 sierpnia moglibyśmy zobaczyć w akcji nową odsłonę Call of Duty.

Portal Charlie Intel, którego tematyka skupia się wyłącznie wokół serii COD, właśnie otrzymał przesyłkę prasową. Najnowszy wpis serwisu na Twitterze ukazuje drewnianą skrzynkę od Activision z komunikatem, aby nie otwierać jej do 10 sierpnia, godziny 18:00 czasu polskiego.

Nie mamy na razie żadnego oficjalnego potwierdzenia, ale istnieje spora szansa, że data ta wskazuje na wydarzenie związane z ujawnieniem nowego Call of Duty. Taką tezę snują też portale IGN oraz Forbes.

Warto nadmienić, że Activision bawi się tutaj w enigmatyczną grę z prasą. 10 sierpnia, godz. 18:00 naszego czasu roześle specjalne kody, a dopiero dzięki nim będzie można otworzyć tajemniczy pakunek.

Zeszłoroczne Modern Warfare po raz pierwszy zobaczyliśmy w maju 2019. Opóźnienie w pierwszym pokazie tegorocznej edycji nowego CoDa może wynikać z pandemii koronawirusa.

Nowa odsłona Call of Duty zapewne ukaże się już na PlayStation 5 i Xbox Series X, a - znając poprzednią strategię wydawniczą Activision - najpewniej również na konsolach obecnej generacji.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)