Wygląda na to, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain faktycznie wyjdzie w przyszłym roku

Wygląda na to, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain faktycznie wyjdzie w przyszłym roku17.03.2014 14:07
Wygląda na to, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain faktycznie wyjdzie w przyszłym roku
marcindmjqtx

Konami wciąż nie potwierdza tego oficjalnie, ale jak się dobrze przyjrzeć...

Jeden z użytkowników Reddita znalazł powyższą wiadomość po zarejestrowaniu swojej kopii Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli prologu do "właściwej" piątej części gry z podtytułem The Phantom Pain. Komunikat zaprasza na początku 2015 roku po odbiór DLC. A odebrać będzie je można zapewne właśnie w MGSV:TPP.

O tym, że The Phantom Pain raczej nie załapie się na 2014 roku, pisałem już kilka razy - wyciągając wnioski z tego, co się dzieje, a nie z oficjalnego oświadczenia Konami, bo tego na razie nie ma. Już Hideo Kojima sugerował, że będzie problem z tegoroczną premierą, a ostatnio mówił, że "piątka" będzie większa od prologu o jakieś 200 razy. Trudno sobie wyobrazić, że oba człony nowej odsłony serii miałoby dzielić 8 czy 9 miesięcy.

Widzę w tym pozytywną stronę - mam nadzieję, że tak duży odstęp czasowy między Ground Zeroes a The Phantom Pain sprawi, że Konami zdecyduje się dodać prolog na płytę z pełnoprawną piątą częścią. Choć bardziej logicznym wyjściem będzie, niestety, wydanie "Ultimate & Complete Edition" z obydwoma elementami jakiś czas później...

[Źródło: 1, 2]

Marcin Kosman

326836891947657495
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)