Wygląda na to, że Kingdom Under Fire 2 trafi na PS4 latem

Strona głównaWygląda na to, że Kingdom Under Fire 2 trafi na PS4 latem
07.01.2014 14:31
Wygląda na to, że Kingdom Under Fire 2 trafi na PS4 latem
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDZMsJQS

Czy piekło zaczęło już zamarzać?

bDZMsJQl

Daruję sobie przytaczanie kolejnych losów tej gry i przypominanie od ilu lat czekam, czekam i nie mogę się doczekać. O dziwo w ostatnim czasie robiłem to częściej niż dawniej, bo gra wreszcie zaczęła nabierać namacalnych kształtów. Brakowało jej tylko daty premiery, bym zaczął wierzyć, że naprawdę kiedyś zagramy w to MMOARTS. Okazuje się, że być może czeka nas ostatnie 6 miesięcy do premiery. Takie wieści przynosi portal 2p.com.

Otwarta beta miałaby wystartować na PC w pierwszej połowie bieżącego roku, a latem gra miałaby wylądować na PS4 z lepszą grafiką i ekskluzywnymi dodatkami. Skakałbym z radości, gdyby nie jedna rzecz - brak jasnej informacji dotyczącej regionów, o których mowa. Gra będzie mieć wersję anglojęzyczną, aczkolwiek póki co wiadomo tylko, że takowa trafi na rynki w Malezji i Singapurze, bo tam udało się znaleźć wydawcę. Blueside chciałoby rzecz jasna dotrzeć do graczy na całym świecie, ale póki co o premierze gry w Europie czy Stanach jest nieprzyjemnie cicho.

Oby ten stan rzeczy się zmienił. Jedyną rzeczą gorszą od niemożności zagrania w grę jest świadomość, że inni nie mają z tym problemu...

bDZMsJQn

[źródło: 2p.com]

Maciej Kowalik

326842454366509098
bDZMsJRj